Derinsu Yatçılık, eğlence ve gastronomi alanında 25 yılı aşan ve devam eden deneyimlerini deniz işletmeciliğine de aktarmak isteyen deniz sevdalısı bir grup tarafından kuruldu.

Çevre odaklı deniz seyrini, yaşadığımız doğaya, coğrafyaya ve yüzlerce yıllık tarihine saygılı, hakim yaşam ve tatil anlayışını ön planda tutan ekibimizle fark yaratıp unutulmayacak zamanları sizlerle paylaşmayı hedefliyoruz.

İlk teknemiz olan Antalya Kaş Limanına bağlı Albatros-Q isimli teknemizi siz geçici sahiplerinin, misafirlerimizin güvenli ve konforlu bir tatil geçirmeleri için alanında markalaşmış tasarım, mühendis ve uygulama ekibi ile 2022 yılında inşa ettik.

Sektördeki ihtiyaç ve yenilikleri sürekli takip ederek bitmesi istenilmeyen keyifli ve güvenli tatilin koşullarını siz değerli misafirlerimiz için yerine getirmeye çalışıyoruz. Seyir ekibimizin mesleki yeterlilik ve gücünün yanında sosyal ve entellektüel duruşlarıyla uzak ama ihtiyaç durumunda en yakınınızda olmasından huzur duyacağınız tecrübeli ve güvenilir tatil arkadaşları olmaları en temel önceliklerimizden birisi.

Sizlere bizimle birlikte hiç tecrübe etmediğiniz belki de hiç görmediğiniz olabildiğince en sakin ve en mavi koyları göreceğinizi, limandan ayrıldığınız andan itibaren yemek saatlerini iple çekeceğinizi, gastronomiyi yeniden tanımlayacağınızı iddia ediyoruz.

Programlama aşamasından transfer ve karşılamaya, ihtiyaçlarınızın organize edilmesinden gelecek seyirlerinizi planlamaya kadar her koşulda çözüm odaklı ve donanımlı ekibimizle siz değerli misafirlerimizi bekliyor olacağız. Seyir defterimize fotoğraf bırakarak uzun soluklu olacak hikayelerimizde sizlerin de yerinizi almanızı bekliyoruz.